צור קשר מהיר
שם :
טלפון :
אימייל :

CAMPUS מבית HOLZHER

 CAMPUS  מבית הולצר, הינה תכונת תפעול CNC מתקדמת ופשוטה המאפשרת, גם לנגר חסר הניסיון בעבודה מול מחשב, להגיע לרמת ביצוע גבוהה מאוד בהפעלת המכונה ובתוך פרק זמן קצר יחסית.

 

דבר זה נובע מכמה סיבות עיקריות:

  תוכנה דוברת עברית -  התוכנה תורגמה ברמה הגבוהה ביותר ובצורה מקיפה לעברית לא רק במסכים הראשיים אלא גם בתתי המסכים של התוכנה, דבר המפשט מאוד את התפעול שלה.

היא כוללת גם תרגומים לשפות נוספות כגון ערבית ורוסית.

   מבוססות איקוניים הפשטות בתוכנת הקמפוס נובע מזה שבהולצר עשו עבודה יסודית וחכמה בכדי שכל עובד עם הכשרה קצרה יכול לתפעל את המכונה בלי צורך בקורסים יקרים למיניהם או "אוניברסיטה ".

 

התוכנה מרובה באיקונים ברורים לפונקציות העבודה השונות. כך לדוגמא, יצירת בית מנעול בדלת, כרסומים היקפיים או פנימיים לסוגיהם,ניסורים שונים, כל אפשרויות הקידוח של צירים או קידוח חור בודד ורוב הפעולות היומיומיות תעשה על ידי לחיצה אחת על לחצן עם ציור שמראה בדיוק את הפעולות הנ"ל.


לאחר הבחירה בסוג הפעולה אותה רוצים לבצע מופיע על המסך חלון ובו איור המראה מבט על של הפלטה נתונה. נותר רק להכניס את המידות המבוקשות וזהו. התוכנית מוכנה!

השיטה הזו מבדילה למעשה את תוכנת הקמפוס משאר התוכנות כי כמעט ואין צורך לכתוב בה בשפת .cnc על כן, מתאפשר תפעול קל ואינטואיטיבי של התוכנה ונחסך זמן עבודה.

 

תוכנת הקמפוס היא למעשה תוכנה מקיפה הכוללת בתוכה 4 תוכנות שונות:

Hops- תוכנת ההפעלה הבסיסית של המכונה שאיתה ניתן לבצע את רוב העבודות היומיומיות כגון כרסום, קידוח וניסור בקלות רבה וללא צורך בידע קודם בתכנות CNC.

 

Academy- תוכנת תכנון, שרטוט והמרת קבצי CAD שונים (כדוגמת אוטוקאד) . התוכנה מאפשרת שרטוט של חלקים מורכבים בקלות רבה וכמו כן מקשרת בין תוכנות שרטוט שונות למכונת ה-CNC.

 

MTmanager- תוכנת ניהול הכלים. באמצעותה ניתן להגדיר ולנהל את סוגי הכלים השונים הנמצאים על המכונה (כרסומים, מקדחים ומסורים) בקלות רבה ובכך להבטיח עבודה מדויקת לאורך זמן.

 

WorkCenter-  תוכנת ניהול המכונה – לאחר שסיימנו לתכנן את החלקים בשלמותם נשלח את הקבצים לתוכנת הWorkCenter -. בתוכנה מופיע מבט-על של שולחן העבודה של המכונה וכל שנותר לעשות הוא למקם את החלק על גבי השולחן וללחוץ אישור. החלק מייד יהיה מוכן!

 

תהליך העבודה עם התוכנות מהיר ונוח והמעבר בניהן נעשה בצורה חלקה ושקופה.

ההצלחה של תוכנת הקמפוס מורגשת היטב במפעלים שהיא פועלת בהם ! בכולם, בלי יוצא מהכלל, המכונות מופעלות מיד לאחר התקנתם והתפעול של המכונה ברוב המקרים מתבצע על ידי מפעילים מקרב העובדים במפעל.